July 2012

Katy Perry at Miami Airport (28.7.2012)

29. july 2012 at 11:29 | Tomáš |  Paparazzi 2012
Katy Perry včera odletěla z Miami pravděpodobně do Brazílie, kde má zítra slavnostní premiéru filmu Part of Me 3D. Tady je pár fotek z letiště.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry relaxing on holiday in Miami (27.7.2012)

29. july 2012 at 11:29 | Tomáš |  Paparazzi 2012
Katy Perry strávila u bazénu v Miami i třetí den. Tady jsou fotky, na kterých jí to neskutečně sluší :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry relaxing on holiday in Miami (26.7.2012)

29. july 2012 at 11:29 | Tomáš |  Paparazzi 2012
Katy Perry byla ve čtvrtek vyfocena v Miami, kde relaxovala u bazénu s kamarády a rodinou. Katy Perry do Miami přijela ve středu, protože zde měla soukromý koncert a rozhodla se to využít a pár dní zůstat. Tady jsou fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry se stane tváří brambůrek Popchips!

26. july 2012 at 16:00 | Tomáš |  News
Po reklamě na Adidas, vlasové produkty nebo umělé řasy začala Katy Perry s novým projektem! Nově se stala tváří populárních brambůrek Popchips. Aktuálně natáčí televizní reklamu, která bude běžet na podzim.

Katy Perry prozradila, že brambůrky objevila v hotelovém minibaru, když měla chuť na popůlnoční občerstvení. Na etiketě se dočetla, že nejsou ani tak nezdravé, tak je musela hned otevřít. Zamilovala se hned po prvním soustu.

"Zamilovala jsem se hned po prvním soustu. Když objevím něco dobrého, chci to sdílet s celým světem, aby to každý věděl." .... tak okomentovala Katy Perry svoji účast v reklamě :)

Tady už první promo fotka k reklamě :)


Kelly Clarkson zazpívala na koncertě Wide Awake!

26. july 2012 at 15:59 | Tomáš |  Videos 2012
Zpěvačka Kelly Clarkson, která je aktuálně na svém Stronger Tour, zpívá každý večer přes 20 písní a na každém koncertu předvede i jeden cover podle přání fanoušků. Včera měla Kelly koncert v Kalifornii, kde si fanoušci vyžádali Wide Awake.

Tady se můžete podívat na neskutečně krásnou akustickou cover verzi této písně v podání od Kelly Clarkson :)


Katy Perry: Part of Me 3D (Setlist)

26. july 2012 at 15:53 | Tomáš |  News
Konečně se objevil seznam písní, které zazní ve filmu Part of Me 3D živě. Do filmu se bohužel nevešly všechny písničky, které Katy Perry zpívala na California Dreams Tour, tak musela vybrat jen některé. Neuslyšíte tam Pearl, Circle The Drain, Ur So Gay, Waking Up In Vegas a Thinking of You. Můžeme jen doufat, že na DVD budou třeba v bonusech nebo tak.

Každopádně ve filmu živě zazní:

"Teenage Dream"
"Hot n Cold"
"Hummingbird Heartbeat"
"Who Am I Living For?"
"I Kissed a Girl"
"E.T."
"I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me)"
"Last Friday Night (T.G.I.F.)"
"Peacock"
"Not Like the Movies"
"The One That Got Away"
"Hey Jude"
"Firework"
"California Gurls"

Dále ještě na začátku filmu uslyšíme studiovou verzi Part of Me a na konci v titulkách hraje Wide Awake :)

Celebrity čtou drzé tweety (VIDEO)

26. july 2012 at 15:50 | Tomáš |  News
Katy Perry se opět objevila v pořadu Jimmyho Kimella. Tentokrát nepodávala rozhovor ani nevystupovala, ale přidala se k pár dalším celebritám, které přečetli na kameru drzé a někdy i urážlivé tweety proti své osobě.

Ten co četla Katy se týkal jejího filmu, kde nějaký The_McCabe Katy napsal, že by si raději usekl ruku a pak si to s ní sám udělal, než aby se šel podívat na její film. Katy na to zareagovala tím, že by si zaplatila aby to viděla. Jestli ale myslela film, nebo toho fanouška bez té ruky ... to je ve hvězdách :)


Katy Perry leaving Henry Fonda Theatre in Hollywood (23.7.2012)

25. july 2012 at 10:19 | Tomáš |  Paparazzi 2012
Katy Perry byla v pondělí vyfocena, když opouštěla divadlo Henry Fonda v Hollywoodu. Tady mám pro Vás tři nové fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry vyhrála dvě ceny na Teen Choice Awards!

25. july 2012 at 9:59 | Tomáš |  News
V noci z neděle na pondělí se předávaly ceny Teen Choice Awards, na které byla Katy Perry letos celkem 8x nominovaná. Bohužel proměnit dokázala jen dvě ceny a to v kategorii LETNÍ FILM: KOMEDIE/HUDBA s Part of Me 3D a pak v kategorii MÓDNÍ IKONA, kde Katy vyhrála za sebe :)

Za obě ceny jí gratuluji!

Katy Perry mluvila o novém albu!

22. july 2012 at 14:00 | Tomáš |  News
Katy Perry prozradila pár nových detailů o novém albu. Album bude opravdu hodně temné, bude to něco jako "černá krabice" jejího života a v nových písních chce světu prozradit i svá velká tajemství.

"Chci aby to bylo něco jako černá skříňka toho kdo jsem. Bude to o dost temnější album než Teenage Dream. Nebude to ale celé jen o žalu. Momentálně jsem šťastná, takže i takové písně se tam objeví".

Album by měla Katy Perry oficiálně začít nahrávat na podzim, ale bylo oficiálně prozrazeno, že jedna písnička už připravena je :)