January 2012

Katy Perry prodala v UK 7 milionů nahrávek!

31. january 2012 at 19:24 | Tomáš |  News
Katy Perry tento týden dosáhla v UK sedmi milionů prodaných nahrávek a album "Teenage Dream" i singl "Firework" už jsou jen krok od jednoho milionu prodaných kopií. Tady se můžete podívat na prodejní čísla alb i singlů :)

Singly: One Of The Boys

I Kissed A Girl - 660,000
Hot N Cold - 620,000
Thinking Of You - 75,000
Waking Up In Vegas - 130,000

Singly: Spolupráce

Starstrukk (feat. 3OH!3) - 545,000
If We ever Meet Again (feat. Timbaland) - 390,000

Singly: Teenage Dream

California Gurls - 730,000
Teenage Dream - 490,000
Firework - 810,000
E.T. - 420,000
Last Friday Night (T.G.I.F.) - 376,000
The One That Got Away - 196,000

Alba

One Of The Boys - 653,000
Teenage Dream - 948,000


Celkový prodej alb - 1,601,000
Celkový prodej singlů - 5,442,000


CELKEM - 7,043,000

Dr. Luke pogratuloval Katy Perry na Twitteru, ta možná naznačila re-edici!

31. january 2012 at 16:40 | Tomáš |  News
Ti co trochu sledují Katy Perry i na Twitteru už asi ví, že Katy nám dnes možná naznačila něco o nové hudbě.

Včera se jí totiž podařilo dostat singl The One That Got Away na vrchol Pop hitparády v USA a za to jí pogratuloval přímo na Twitteru Dr. Luke, producent hitů Hot N Cold, Teenage Dream, E.T., The One That Got Away, nebo zatím ještě nevydaného Part Of Me.

Napsal: "Gratuluji za 6. No. 1 v řadě v Pop Radio Songs KP!" a Katy nelenila a odepsala "ANO! A to jsme teprve začali ...".

Tím začátkem Katy mohla naznačit to, že ještě to ještě zdaleka nekončí. Pokud totiž vydá slibovanou re-edici, tak se bude počítat jako album "Teenage Dream", takže v podstatě se bude brát první singl z re-edice jako 7. singl z desky "Teenage Dream".

Pokud by se takový singl dostal na vrchol Hot 100, tak Katy Perry zlomí rekord Michaela Jacksona. Musí ale vydat re-edici jakou vydala Rihanna v roce 2007 s albem Good Girl Gone Bad, na které byly jen tři nové písničky. Pokud by vydala re-edici jako vydala Lady GaGa (The Fame Monster) nebo Ke$ha (Cannibal), bude se to všechno počítat jako nové album.

Kids Choice Awards 2012 - First Promo

31. january 2012 at 16:26 | Tomáš |  Videos 2012
Objevila se první reklama na letošní předávání cen Kids Choice Awards, které proběhne 31. března.

Nominace zatím zveřejněny nebyly, ale dá s předpokládat, že Katy Perry nějakou obdrží a možná se i na cenách objeví. Teď ji můžete vidět pouze v téhle reklamě :)


Katy Perry je královna rekordů, drtí hitparády i se šestým singlem!

30. january 2012 at 22:32 | Tomáš |  News
.... s "The One That Got Away" dnes Katy Perry trhla více než jeden rekord v Pop a Adult Pop Songs.

"The One That Got Away" se v Pop Songs posunul z 2. místa na 1. místo a stal se tak rekord-prodlužující šesté No. 1 z alba "Teenage Dream".

V Popových písních "The One That Got Away" následuje předchozích pět No. 1 singlů "California Gurls", "Teenage Dream", "Firework", "E.T." a "Last Friday Night". Když poslední jmenovaný z nich dosáhl v srpnu vrcholu chart, předběhl dvě alba (Justin Timberlake - FutureSex/LoveSounds a Lady GaGa - The Fame), které dostaly čtyři singly na vrchol Popové chart.

Není to jediný rekord, kterého Katy tento týden v Pop Songs dosáhla. Z jejího předchozího alba "One Of The Boys" dostala na vrchol "Hot N Cold" a "Waking Up In Vegas" a z nejnovějšího "Teenage Dream" výše jmenovaných šest. S těmito osmi No. 1 v Pop Songs se Katy Perry zařadila na druhé místo za Rihannu, která drží rekord za nejvíce No. 1 v této chart (9). Katy předběhla Lady GaGa, P!nk a Britney Spears, které jich mají sedm.

Katy Perry se stala v Pop Songs prvním umělcem, který dostal na vrchol sedm po sobě jdoucích singlů. Od "Waking Up In Vegas" se totiž každý vydaný singl Katy Perry umístil na 1. místě. Katy Perry tak tento rekord sebrala Lady GaGa, která to dokázala se šesti.

Katy Perry se tento týden také pusunula ze trojky na jedničku v Adult Pop Songs a "The One That Got Away" se tak stal pátým singlem Katy Perry z desky "Teenage Dream", který se na vrchol dostal. Pouze singl "E.T." dosáhl dvojky, protože ho blokovala Adele se singlem "Rolling In The Deep".

Jelikož má ale Katy v Adult Pop Songs jedno No. 1 i z předchozího alba, tak sesunula z vrcholu skupinu Nickelback a zpěvačku P!nk a stala se prvním umělcem v historii se šesti No. 1 v Adult Pop Songs.

Rekord trhla i s albem "Teenage Dream", protože je to první album v historii, ze kterého vzešlo pět No. 1 v této chart. Předchozími držiteli rekordu byla alba "All the Right Reasons" od Nickelback a "Daughtry" od Daughtry, ze kterých se dostaly tři singly na vrchol.

Před pár týdny také Katy Perry zlomila rekord v Dance/Club Play Songs chart, když se "The One That Got Away" stal sedmým singlem z desky "TD", který se dostal na vrchol. "Teenage Dream" tak překonal alba "I Am...Sasha Fierce" od Beyoncé a "The Power of Music" od Kristine W.

Teenage Dream: The Complete Confection má nový datum vydání, vyjde 27. března 2012!

30. january 2012 at 16:30 | Tomáš |  News
Minulý týden když jsem byl na horách Vás John informoval o blížící se re-edici alba Teenage Dream, která dostala název "Teenage Dream: The Complete Confection".

Internetové obchody Amazon, stránky MTV a Billboardu informovali o tom, že re-edice vyjde 13. března, ale následně tento údaj vymazali. Nyní se opět aktualizovali s úplně novým datem. Re-edice by tedy nově měla vyjít až 27. března 2012 a cenově by se měla pohybovat kolem 450,-. Fanoušci už diskutují, jestli je to dobrý termín, protože den před tím 26. března vychází nová deska Madonny. Datum může být tedy ještě pozměněn.

Co se týče pilotního singlu z re-edice, tak toho bychom se teoreticky mohli dočkat už v průběhu února. Mluví se zatím o dvou - Dressin' Up a nebo Part Of Me. Zatím bylo jen potvrzeno, že se oba na re-edici objeví, nikoli, že budou singly.

Katy Perry v reklamě na Eska Music Awards 2012!

29. january 2012 at 19:50 | Tomáš |  Videos 2012
Katy Perry se letos objevila v reklamě na předávání poslkých cen Eska Music Awards. Katy Perry na těchto cenách sice nikdy nebyla přítomna, ale v roce 2009 vyhrála cenu za nejlépe prodávané album v Polsku "One Of The Boys".


Jinak když už jsme u předávání cen, tak včera se ve Francii předávaly ceny NRJ Music Awards a Katy Perry bohužel neproměnila ani jednu ze dvou nominací. Cenu za nejlepší video si odnesli LMFAO a cenu za nejlepší zpěvačku Rihanna.

Katy Perry at 1 OAK in Las Vegas (27.1.2012)

28. january 2012 at 13:09 | Tomáš |  Public Appearances 2012
Katy Perry včera 27. ledna 2012 hostovala se svým kamarádem Markusem charitativní akci "A Night Of Give Love", která se konala v Las Vegas. Tady je pár fotek :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry je nejoblíbenější Valentýnka v USA!

28. january 2012 at 12:56 | Tomáš |  News
Katy Perry je nejoblíbenější zpěvačka v USA v souvislosti s Valentýnem, který se slavý 14. února. Informoval o tom web Harris Interactive. Podle výsledků by více než třetina dotázaných můžů strávila tento svátek se slavnou zpěvačkou.

V kategorii zpěvačky vyhrála na plné čáře Katy Perry, které patří 34%. Za ní jsou dále Taylor Swift nebo Beyoncé.

Jsem zpět :)

28. january 2012 at 11:49 | Tomáš |  Others
Ahoj :) Tak se hlásím zpět do služby :D V noci jsem přijel z hor a podle novinek začnu zase tam, kde jsem minulý týden skončil.

Chtěl bych ještě jednou poděkovat Markovi a Vendovi za úžasně odvedenou práci na Facebook Skupině a Johnovi na blogu :) Odvedli jste opravdu neuvěřitelnou práci. Díky moc!

Katy Perry: New Tweet! (27/1/2012)

27. january 2012 at 17:15 | john |  Twitter
Katy Perry poslala na svůj Twitter novou zprávu. Katy píše o skladbách od Snow Patrol a Jay-Z.

"Někdo by měl udělat mash up ze songů "The Lightening Strike" & & "Ni**as in Paris," hip central!"
----