July 2011

Peacock nebo Deluxe Edice?

31. july 2011 at 23:47 | Tomáš |  News
Jeden nejmenovaný člověk, který na svých stránkách zveřejnil nominace na VMA pár hodin před tím, než byly oficiálně vyhlášeny, teď informoval fanoušky Katy Perry, co se děje u její nahrávací společnosti.

Katy Perry už několikrát naznačila, že bych chtěla vydat song "Peacock" jako singl. "Peacock" měl být původně 4. singl a dokonce byl poslán i do rádií v UK a v našich rádiích se taky hrál. Po "Last Friday Night (T.G.I.F.)" by Katy právě tuto písničku chtěla poslat do světa jako 6. singl z alba "Teenage Dream".

To se ale nelíbí její nahrávací společnosti. Ta přišla s nápadem vydat na podzim "Super Deluxe Edici" alba "Teenage Dream", na které by byly tři nové písničky včetně duetu s Rihannou, který by byl i na její re-edici alba "Loud". Katy ale s tímto nápadme zásadně nesouhlasí, protože není připravena nahrávat nové písničky a vydávat nový materiál. Proto je ochotna nechat tento duet plně Rihanně, aby ho vydala jen ona. To se naopak zase nelíbí její společnosti, která chce co nejvíc vydělat a nechce tuto píseň nechat Rihanně. Jediný způsob jak ho ale vydat pod nahrávací společností "Capitol" je re-edice, nové album, nebo tato "Super Deluxe Edice".

Kdyby opravdu měla tato nová verze "Teenage Dream" vyjít, tak je nepravděpodobné, že by Katy nahrála nové songy. Ty další dva, které by se tam měly objevit by byly uniknutý "Part Of Me", který měl být na album "Teenage Dream" a z poloviny uniknutý "Dressin Up", který měl být 1. singl z alba "Teenage Dream", ale Katy si ho schovala na pozdější projekty. Každopádně je jasné, že se něco chystá. Sama Katy řekla, že její "Teenage Dream" éra ještě není u konce.

Co je podle Vás lepší nápad a co by se Vám víc líbilo? Aby Katy vydala jako další singl "Peacock" a jela dál jen s albem "Teenage Dream", nebo aby na podzim vyšla "Super Deluxe Edice" s duetem s Rihannou a dalšími dvěma novými skladbami?

Remix Last Friday Night (T.G.I.F.) vyjde v úterý!?

31. july 2011 at 13:08 | Tomáš |  News
Jedna fanynka Britney dnes potvrdila, že v úterý 2. srpna vyjde remix "Last Friday Night (T.G.I.F.)", který dostane tuto skladbu na 1. místo. Tato holka vůbec jako první potvrdila, že třetí singl Britney bude "I Wanna Go" a zveřejnila první fotky z přímo z videoklipu k singlu. Napsala, že jí nemusíme věřit, ale že nemá za potřebí lhát, protože má Katy moc ráda.

O remixu se už mluví pár dnů, protože Dr. Luke v pátek na Twitteru pogratuloval Katy, že se "Last Friday Night (T.G.I.F.)" dostal na 1. místo v rádiích a následně za pár minut napsal "zkouším tento remix udělat dobrým". Jestli je to opravdu pravda, tak teď stojí otázka nad tím, kdo bude s Katy v remixu. Nejvíc pravděpodobná je zatím Ke$ha, ke které by tento party song seděl jako ulitý a Ke$ha navíc aktuálně pracuje s Dr. Lukem ve studiu na novém albu.

Nemusí to být samozřejmě pravda, ale jak se Vám tento nápad líbí? Já osobně bych byl rád, kdyby to byl remix s Ke$hou, protože ji mám moc rád, ale zase jsem chtěl, aby se Katy dostala na 1. místo jiným způsobem, než pomocí remixu. Kdyby příští týden někde vystoupila, tak si myslím, že by to i dokázala.

Katy Perry nahrává duet s Jessie J?

30. july 2011 at 15:51 | Tomáš |  News
Před pár dny zveřejnil producent Dr. Luke na svém Twitteru ukázku nového singlu zpěvačky Jessie J, který se jmenuje "Domino". Již po uniknutí se objevily drby, že song byl původně pro Katy, ale teď se objevilo video, ve kterém tvrdí, že Jessie J na něm opravdu pracovala i s Katy Perry. Chystají holky snad společný duet, nebo Katy pomáhala jen s jeho psaním? Mně by se líbilo to první :)

Domino [Snipped #1] ▼


.......Katy Perry má nový rekord na VMA!

30. july 2011 at 15:33 | Tomáš |  News
Tento rekord je sice stejně starý jako letošní nominace na Video Music Awards, ale našel jsem ho až dnes. Katy Perry je první umělec, se čtyřmi nominovanými videoklipy v jednom roce. Letos je nominovanán "Teenage Dream", "Firework", "E.T." a "Last Friday Night (T.G.I.F.)". V celé historii VMA ještě nikdo neobdržel nominace za čtyři různá videa v jednom roce.

Přípomínám, že Katy Perry letos získala 9 nominací, se kterými bude hlavní hvězda večera. Ceny se předávají 28. srpna a Katy tam nebude chybět.

Katy Perry je druhá nejvíce následovaná žena na Twitteru!

30. july 2011 at 0:18 | Tomáš |  News
Katy Perry dnes na Twitteru předběhla zpěvačku Britney Spears a stala se tak druhou nejvíce následovanou ženou na téhle sociální síti. Katy má aktuálně 8,699,713 následovníků a Britney jich má 8,694,230. Obě zpěvačky mají ale co dohánět, protože královna Twitteru - Lady GaGa jich má už přes 12 milionů.

Na Facebooku je Katy Perry zatím čtvrtá nejvíce "lajkovaná" žena. Před ní je jen Rihanna, Lady GaGa a Shakira.


Rihanna mluví o Katy Perry!

29. july 2011 at 11:40 | Tomáš |  News
Zpěvačka Rihanna v nedávném rozhovoru pro magazín Glamour mluvila o Katy Perry. Řekla, že Katy je pro ni něco jako závan čerstvého vzduchu.

"Všichni moji kamarádi jsou zcela upřímní. Když jsem se ale setkala s Katy, byl to takový závan čerstvého vzduchu. Nemohla jsem uvěřit, že tato holka nemá tlačítko "upravit", řekla zpěvačka pro magazín Glamour.

Mluvila o Katy i v další části rozhovoru.

"Katy a GaGa vycházejí z vrátek tak, jak uznají za vhodné, tak, jak chtějí být oblečené a tak, jak chtějí mluvit".

V poslední části rozhovoru Rihanna dodala: "Je tady balíček. Já, GaGa, Katy Perry, Beyocné a Ke$ha samozřejmě, ženy, které teď dominují hudbě, a to proto, že jsme konkurence schopné bytosti. Já mám pocit, jako by hudba nebyla nikdy tak vzrušující jako v tuto chvíli."

Rebecca Black mluví o Katy Perry!

29. july 2011 at 11:20 | Tomáš |  News
"Ona ovládla VMA nominace a to je opravdu COOL", prohlásila zpěvačka Rebecca Black o své kolegyni Katy Perry.

Mezi jejími devíti nominacemi na VMA najdeme také videoklip "Last Friday Night (T.G.I.F.)". Rebecca prozradila, že když slyšela, že je tohle video nominované, tak byla nadšená, zejména proto, že se tam objevuje hodně hvězd.

"Je to optavdu COOL", řekla Rebecca pro MTV News. "Byla jsem vždy inspirována jejím příběhem. Vždy jsem milovala její příběh, který byl nakonec součástí mé inspirace, stejně jako její video, které je teď nominované na VMA. Nemohla jsem být šťastnější. Nemohla jsem být šťastnější za ni. Ona ovládla VMA nominace a to je opravdu COOL"

Katy Perry trhla nové rekordy v popových rádiích!

28. july 2011 at 19:13 | Tomáš |  News
Dnes se singl "Last Friday Night (T.G.I.F.)" dostal na první místo v popových rádiích. Katy Perry se tak stala prvním umělcem v historii, který to dokázal udělat s pěti singly z jednoho alba.

Není to ale jediná věc, která stojí za zmínku. Zpěvačka Lady GaGa vrhala v popových rádiích jeden hit za druhým do doby, než vydala singl "Alejandro", který jí to pokazil. Dokázala dostat 6 singlů po sobě jdoucích na 1. místo a byla tak jedinou osobou, která to dokázala. Dnes se jí vyrovnala ale Katy Perry, která od singlu "Waking Up In Vegas" střílí jedno první místo za druhým. Katy má tedy také 6 singlů po sobě jdoucích, které se dostaly na 1. místo. Celkově jich tam má 7. Na vrchol se nedostal pouze "I Kissed a Girl" a "Thinking Of You".

Neil Patrick Harris mluví o Katy Perry!

28. july 2011 at 11:37 | Tomáš |  News
Neil Patrick Harris a Hank Azaria jsou hrdí na svou Šmoulinku a jejích devět nominací na VMA.

Katyin debut na obrazovkách v podání hlasu Šmoulinky přijde do kin v pátek 29. července 2011. Ona přenáší svou praštěně COOL osobnost do své role jako jediná žena v celé šmoulí vesnici. Její kolegové byli šťastni, že jí mohli také pogratulovat za úspěch, který bude slavit přesně za měsíc, když se bude účastnit VMA jako nejvíce nominovaná osoba večera.

"Katy Perry nemůže udělat nic špatně", řekl Neil Patrick Harris, hvězda seriálu "Jak jsem poznal vaši matku", pro MTV News. "Je vysoká, je legrační, umí zpívat, má ostrý humor a je to důvtipná podnikatelka. Říkám, Katy Perry by mohla ovládnout celý svět. A já budu její viceprezident."

O Katy mluvil i Hank Azaria, který ve filmu hraje zloducha Gargamela. "Blahopřeji Katy Perry / Šmoulince. Neposlouchám hudbu pro mladé dnešní doby, ale o Katy Perry jsem slyšel. Vím kdo to je, ona je ohromná. Protože jesli vím, kdo to je a ona nahrává pro lidi mladší 35 let, tak to znamená, že je velmi významná".

Katy také zveřenila nové video, ve kterém mluví o své roli.


Last Friday Night (T.G.I.F.) je druhý v USA!!!

28. july 2011 at 0:00 | Tomáš |  Charts
Konečně se nejnovější singl Katy Perry "Last Friday Night (T.G.I.F.)" začal trošku hýbat. Tento týden se singl dostal na druhé místo v USA a stává se tak už 6. singlem Katy Perry, který se do Top 2 dokázal dostat. Z alba Teenage Dream" to dokázaly všechny singly a z alba "One Of The Boys" to naopak dokázal jen jeden.

Pokud by se singl dostal na 1. místo, tak by Katy zlomila rekord Michaela Jacksona v počtu číslo jedna singlů z jedné desky. Teď to je jen na Katy. Ta pravděpodobně tento týden předběhne vedoucí LMFAO v rádiích a pak už bude stačit prodat singlu "Last Friday Night (T.G.I.F.)" stejně jako jejich "Party Rock Anthem". Aby to Katy dokázala, může udělat několik různých věcí. Například tento týden zlevnila v Kanadě jednu verzi písničky "Last Friday Night" z $ 1,29 na $ 0,69. Katy má teď tedy na iTunes v Kanadě dvě verze jedné písničky v Top 30 z toho jedna z nich je na 1. místě. Katy se tak pravděpodobně i s nejnovějším singlem dostane na 1. místo v této zemi. Její perfektní cestičku číslo jedna singlů jí zde zkazil jen jeden - singl "Teenage Dream", který zakotvil na dvojce. Kromě "Radio Songs" a "Canadian Hot 100" by se Katy měla už zítra dostat na 1. místo i v "Pop Songs".

A nebyla by to Katy Perry, kdyby si pro sebe neutrhla pár rekordů.

Začnu Kanadou. V čtyřleté historii "Canadian Hot 100" vedou v počtu číslo 1 singlů zpěvačky Rihanna, Britney Spears a Katy Perry. Všechny tři tam mají zatím pět singlů, které se dostaly na vrchol hitparády. Katy Perry se tam příští týden dostane pravděpodobně i s nejnovějším singlem "Last Friday Night" a stane se tak prvním umělcem v historii, který jich tam dokázal dostat šest!

Jak už jsem zmínil, tak Katy Perry se příští týden dostane pravděpodobně na 1. místo v rádiích v USA. Z alba "Teenage Dream" dostala Katy Perry na vrchol zatím všechny singly a pokud se tam dostane i ten nejnovější, tak se Katy stane prvním umělcem v historii, který jich tam dokázala nastřílet pět z jednoho alba.