May 2011

CDT: Tour Book

30. may 2011 at 21:39 | Tomáš |  The California Dreams Tour
Katy Perry začala na svém turné "California Dreams" prodávat Tour Book. V něm najdete kromě fotek také nálepky nebo pohlednice. Zakoupit ho můžete pouze na jejím turné, se kterým se do České republiky zatím nechystá! Takže smůla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Více v celém článku "Whole Article"

Pinky Pie - Equestria Gurls (California Gurls Cover)

30. may 2011 at 21:21 | Tomáš |  Others
Výrobci seriálu My Little Pony se rozhodli přidat do svého projektu i něco od Katy. Udělali parodii na "California Gurls", kterou pojmenovali "Equestria Girls".

Tady je video a pod ním najdete oficiální obal k singu.


Official Cover

Přidejte se do fanklubu Katy Perry, nyní i na Facebooku!

29. may 2011 at 0:30 | Tomáš |  Others
Minulý rok v říjnu jsem na blogu založil fanklub Katy Perry, do kterého se už přidalo 81 fanoušků. Dnes jsem zjistil, že na Facebooku funguje mnoho českých fanklubů, ať jde o Britney Spears, Rihannu nebo Lady GaGa. Bohužel žádný český fanklub Katy Perry jsem nenašel, proto jsem se rozhodl, že ho založím.

Přidal jsem tam zatím všechny alba, singly a videoklipy Katy Perry. Chtěl bych tam přidávat i některé větší novinky o ní, jako jsou nově uniklé písničky, informace o nové tvorbě, rekordy, obaly, videoklipy, vystoupení ....

Pokud tedy chcete být informovaní o Katy Perry přímo na vaší zdi na Facebooku, stačí kliknout na tlačítko "Líbí se mi". Pokud například Facebook nemáte, tak se můžete připojit do blogového fanklubu, ke kterému nepotřebujete nic.

Skupina je sice určena pro české fanoušky, ale vítani jsou všichni.

Přidej se do fanklubu:


nebo


E.T. se drží na 2. místě v USA!

29. may 2011 at 0:11 | Tomáš |  Charts
Katy Perry si tento týden opět udržela se singlem "E.T." svou druhou pozici na Billboardu Hot 100. Firework dnes poprvé vypadl z Top 30. "E.T." si tento týden udržel taktéž svá první místa v Pop Songs a Radio Songs. V Radio Songs je ale první už naposled, protože dnes se na vrchol dostala Adele s "Rolling In The Deep". "Last Friday Night" se v Dance Songs posunul o 10 míst a je na 22. místě. Na iTunes v USA si také slušně polepšil.

U nás v České republice si nečekaně pohoršil singl "E.T." z 19. místa na 35. Snad se to příští týden vylepší, protože na Slovensku se dostal do Top 10!

Billboard Hot 100

E.T. (feat. Kanye West) - 2 (2)
Firework - 32 (28)

Billboard 200

Teenage Dream - 25 (22)

Billboard Pop Songs

E.T. (feat. Kanye West) - 1 (1)

Canadian Hot 100

E.T. (feat. Kanye West) - 4 (4)
Firework - 28 (27)

Canadian Albums

Teenage Dream - 20 (24)
více v celém článku


Billboard: "California Gurls je nejlepší letní song všech dob!"

27. may 2011 at 22:55 | Tomáš |  News
Slunce svítí, pláže jsou přeplněné a těla opálené, což může znamenat jen jedno - léto 2011 je v plném proudu. Abychom oslavili návrat našeho oblíbeného období, tak jsme pohlédli do archivu Billboard Chart a aktualizovali seznam nejpopulárnějších letních písní, které kdy byly nahrány.

Těchto 30 vybraných písniček je hodnoceno na základě úspěchu na "Billboard Hot 100" od 4. srpna. 1958 (vznik) do 28. května. 2011. Písně jsou hodnoceny bodovým systémem, který staví na počtu týdnů na 1. místě v USA dané písně.


1. Katy Perry - California Gurls:

"S nestydatým beatem a dýchavičným zpěvem o teplém, vlhkém, divokém místě a o ženách, které tam najdete - jak by nemohl být, tak dokonale načasovaný letní hit Katy Perry s mírnou pomocí Snoop Dogga, nejlepší letní píseň roku 2010? Ve skutečnosti tato píseň byla takový hit, že když jsme minulý rok poprvé publikovali tento žebříček, tak skočila z minulého 18. místa na vrchol a poráží tak další i více než 50 let staré letní hity!"


Katy Perry je nominovaná na APRA Music Awards!

27. may 2011 at 22:07 | Tomáš |  News
Katy Perry letos získala nominaci na australské ceny Australian Performing Right Association Awards. Ty se budou předávat 21. června v australském Sydney. Katy Perry se tam bohužel neobjeví, protože bude koncertovat se svým turné v USA.

Katy je nominovaná v kategorii "Mezinárodní dílo 2011" s písničkou "California Gurls." Proti ní se postaví "Owl City - Fireflies", "Train - Hey, Soul Sister", "Usher - OMG" a "Adam Lambert - Whataya Want From Me".

"Katy Perry se stala mezinárodně slavnou poté, co podepsala smlouvu s nahrávací společností "Capitol Music Group" v roce 2007, změnila si své umělecké jméno z Katy Hudson na Katy Perry a vydala hit "I Kissed a Girl" v roce 2008. Její studiové album "One Of The Boys" vyšlo později v ten samý rok a stalo se 33. nejprodávanější album roku 2008 ve světě. V USA bylo oceněno platinou, zatímco singly "I Kissed a Girl" a "Hot N Cold" jsou multi-platinové. Její druhé album "Teenage Dream" vyšlo v srpnu roku 2010 a debutovalo na 1. místě v USA chart "Billboard 200." Album obsahuje hity "California Gurls", "Teenage Dream", "Firework" a "E.T.", které v USA chart "Billboard Hot 100" trumfly 1. místo, čímž dělají "Teenage Dream" jedno z devíti alb, které dokázaly to stejné - dostat 4 singly z jednoho alba na 1. místo v USA. Díky singlu "E.T.", který se až do 12. května držel na vrcholu "Billbard Hot 100" se Katy Perry stala první pěveckou osobností, která se udržela v Top 10 tohoto žebříčku více než rok. Žádný jiný umělec se až doposud v Top 10 neudržel celých 52 týdnů."

The Smurfs - New Trailer

27. may 2011 at 21:39 | Tomáš |  Videos 2011
Přidávám novou upoutávku na film "Šmoulové", ve kterém Katy Perry dabuje Šmoulinku. Tady je video :)


Katy Perry - New Twitter Pic

26. may 2011 at 22:20 | Tomáš |  Others:Images
Katy Perry dnes poslala na svůj Twitter novou fotku. Ta pochází z jedné restaurace v Japonsku.

"Předešlý večer jsem spadla do králičí nory a skončila v Alice N Wonderland restauraci.
Bylo to tak nádherné."


Katy Perry vyrazí s Elmem na druhé rande, tentokrát bez výstřihu!

26. may 2011 at 10:12 | Tomáš |  News
Katy Perry minulý rok natočila scénu s postavičkou Elmo pro seriál Sesame Street, která měla premiéru první na internetu a potom měla být odvysílaná v televizi. Jenže hned po internetové premiéře začal dostávat televizní štáb hromadu stížností na výstřih Katy Perry! Podle některých maminek byl až příliš velký a mohl pohoršovat jejich děti. Epizoda byla tedy zrušena.

Elmo byl tento týden s jeho kamarádem Kevinem Clashem na Full Frame Documentary Film Festivalu a tam potvrdil, že Katy Perry se vrátí do pořadu na druhý pokus. O tom co bude zpívat se ale už nezmínil.

Tady se můžete podívat na video, ve kterém tuto zprávu potvrdil.

A tady máte jejich první nevydařené rande.