October 2010

Katy Perry už má plány pro nové album ....

30. october 2010 at 23:24 | Tomáš |  News
lovekatyperry.blog.cz
Jsou to teprve 2 měsíce od vydání desky Teenage Dream a Katy Perry už má plány pro další CD.

V rozhovoru pro Sunday Telegraph řekla:

"Než všichni v roce 2012 zemřeme, chtěla bych ještě vydat nové album. Chtěla bych ho udělat v akustické podobě, něco jako unplugged, ale s novými písněmi."

Jak se Vám tento nápad líbí?


Tady se můžete podívat na živé vystoupení se songem Hackensack v akustické verzi pro album MTV Unplugged.


Rihanna: "Ráda bych jela na tour s barevnou Katy Perry"

30. october 2010 at 12:01 | Tomáš |  Videos 2010


Rihanna mluví o Katy Perry.

30. october 2010 at 11:58 | Tomáš |  News
lovekatyperry.blog.cz
Rihanna dělala ve středu rozhovor s E!, ve kterém mluvila o Katy.

Řekla, že se nemohla dostavit na její svatbu, která se konala minulý týden v Indii. "Psali jsme si celou dobu SMSky, tedy do té doby co ona dorazila do Indie, protože tam nebyl žádný signál", říká Rihanna.

Rihanna sice nemohla za svou kamarádkou cestovat na druhý konec světa, ale udělala si čas, aby jim koupila svatební dárek. "Mám opravdu cool dárek, ale zatím si to nechám pro sebe."


V Česku debutuje Peacock, v USA Firework!

29. october 2010 at 18:21 | Tomáš |  Charts
lovekatyperry.blog.cz
Katy Perry tento týden debutuje v USA, Kanadě, Británii nebo Austrálii s novým singlem Firework, kterého se prodalo za tento týden 82.000 kopií. Včera ho konečně začal propagovat i videoklip, tak doufejme, že to bude další megahit.

U nás si tento týden Katy Perry vedla skvěle, až na song Teenage Dream. Ten dosáhl pouze na 14. místo a tento týden už klesá. Překvapením je California Gurls, který se dříve dostal pouze na 8. místo a tento týden se mu podařilo od vydání v květnu získat nové nejlepší umístění na 6. příčce. If We Ever Meet Again si polepšil z minula dokonce o 30 míst a je 13.! V hitparádě je ale ještě jedno překvapení. Na 70. místě debutuje nečekaně song Peacock, který nebyl vydán ani jako singl a ani pro rádia.

Pokud chcete Katy podpořit, můžete pro ni ještě stále hlasovat na MTV EMA. Je zde nominovaná na 5 cen, ale hlasovat pro ni můžete pouze ve "čtyřech" kategoriích.

Stačí 4x kliknout na Vote (v pravo dole)


K tomu se dá stále hlasovat na AMA a People Choice Awards.


Billboard Hot 100

Teenage Dream - 7 (7)
California Gurls - 31 (26)
Firework - 57 (DEBUT)

Billboard 200

Teenage Dream - 22 (16)

Billboard Pop Songs

Teenage Dream - 4 (2)
Firework - 29 (DEBUT)

Canadian Hot 100

Teenage Dream - 5 (4)
California Gurls - 18 (19)
Firework - 51 (DEBUT)

Canadian Albums

Teenage Dream - 16 (11)
více v celém článku

Animace z klipu Firework.

29. october 2010 at 16:01 | Tomáš |  Others
Vytvořil jsem pár animací z nového videoklipu na písničku Firework. Doufám, že se budou alespoň trochu líbit :)

lovekatyperry.blog.cz

Více v celém článku


Katy Perry - Teenage Dream (Remix Video)

29. october 2010 at 14:12 | Tomáš |  Videos 2010
lovekatyperry.blog.cz
Katy Perry vypouští další verzi videoklipu k písničce Teenage Dream. Tentokrát je video na remixovou verzi, kterou najdete na bonusovém disku Dream On na albu Teenage Dream.

Ve videu jsou i nové scény :)


Katy Perry - Firework (Official Music Video)

28. october 2010 at 13:05 | Tomáš |  Videos 2010
lovekatyperry.blog.cz
Na net se dostalo officiální video k písničce Firework. Podle mě je naprosto úžasné!!!

EDIT: Přidávám funkční link na video. Reakce na video jsou neuvěřitelné!!!


The Story Of Katy's Project

28. october 2010 at 12:57 | Tomáš |  Videos 2010

Katy Perry - Purr

27. october 2010 at 23:58 | Tomáš |  Others:Images
Na net se dostala fotka, jak bude vypadat lahvička parfému Katy Perry - Purr.
Podle mě to vypadá opravdu úžasně!

Jak se líbí Vám?
lovekatyperry.blog.cz

Jak se zrodila hvězda jménem Katy Perry?

26. october 2010 at 18:24 | Tomáš |  News
lovekatyperry.blog.cz
Chris Anokute světu odhlalil, jak objevil talent Katy Perry.


Jason Flom mě pozval na slavnostní předávání cen Grammy v roce 2006 kde mě představil: "Tohle je Chris Anokute, můj nový lovec talentů." Jason mě představil Angelice Cob-Baehler, propagační manažerce Columbia Records.

Řekla mi o dívce jménem Katy Perry, která podepsala smlouvu s Columbia Records. Zeptal jsem se: "Kdo je Katy Perry?" a ona řekla: "Zpěvačka a skladatelka. Je neuvěřitelná. Dřív zpívala v kostele, ale Columbia neví co sní, protože ní všichni opovrhují." Řekl jsem: "No pošlete mi její hudbu".

Poslala mi DVD a tři dema. Na DVD bylo obyčejné a velmi laciné video "Simple" - píseň složila s Glenem Ballardem. Z nějakého důvodu jsem si říkal: "Ach bože, ona je superstar!" Z nějakého důvodu mi připomínala strašně Alanis Morissette. Pustil jsem si ty její další dvě dema. Jedním z nich byl Waking Up In Vegas, který když sem si poslechl, tak jsem si v duchu říkal: "Toto je megahit!"

Vzal jsem ty dema, a šel jsem do kanceláře Jasona a řekl jsem: "Ach bože, našel jsem mix Avril Lavigne a Alanis Morissette." Když jsem mu ty dema pouštěl, nebyl jsi jistý, jestli je to dost dobré. Řekl, že Columbia nebyla první společnost, která Katy opovrhovala. Ještě předtím s ní ukončila smlouvu Island Def Jam. Ale protože to nebylo tak jisté, tak jsme se šli na ni s Jasonem podívat do klubu Viper Room v Los Angeles. Vystoupení nebylo tak dobré, i když já jsem v ní viděl pořát superstar.

Katy se mi tak líbila, že jsem Jasona několik týdnů přesvědčoval, ať tu smlouvu podepíše. Řekl jsem mu: "Jasone, najdeme pro ni písničky, budeme ji připravovat. Je na ní něco speciálního a já vím, že je hvězda. Koho zajímá, že ji už 2x vyhodili?" V tom všem mi pomáhala Angelica Cob-Baehler, která dostala místo propagační manažerky ve Virgin. Katy pro ni byla hodně důležitá. Byli jsme oba rozhodnuti, získat pro ni tu smlouvu.

Nevím co se pak stalo, ale asi o 7 týdnů později, mně Jason poslal E-mail: "Je to skvělé, tak naco čekáme? Pojďme podepsat tu smlouvu s tou dívkou." Pak jsme mluvili s Jeffem Kemplerem, který se zabývá smlouvami ve Virgin a navrhli jsem mu smlouvu s Katy.

Jason se pak setkal s Dr. Lukem a ujednal s ním spolupráci s Katy Perry. Dr. Luke pracoval s Katy, už když byla u Columbia Records, ale nikdy to nedokončili, protože Katy nebyla jejich hlavní hvězda. Dr. Luke začal opět pracovat s Katy Perry ve studiu. Společně stvořili skladby "I Kissed a Girl" a "Hot N Cold" a dále napsala ještě další skladby s Gregem Wellsem - "UR So Gay" a "Mannequin". Nahráli jsme pro album 5 písní a ještě 6 jsme vybrali z těch, které Katy nahrála během spolupráce s Columbia.

Jako první singl jsme zvolili UR So Gay, protože jsme museli začít od nuly. Byla to uplná novinka. Nikdy jsme neměli v plánu ji pustit do rádií - chtěli jsem ji umístit online na internet a dívat se, jaké jsou reakce. Natočili jsme laciné video a reakce byly skvělé. Neočekávali jsme, že se ho prodá 50 000 kopií a samozřejmě se to ani nestalo. Prodalo se ho pouze několik málo tisíc. Velkou roli v tom hrálo to, že tisk o tom nic nepsal, tak mnoho lidí neběželo si ten singl koupit na iTunes a vedení společnosti pozastavilo práci na jejím albu.

Když Katy začala pracovat na I Kissed a Girl, přišla do mé kanceláře a zahrála mi tuto skladbu na kytaru. Řekl jsem si: "Ach bože, bude-li i ta hudba k tomu tak neuvěřitelná, tak pak tu máme nahrávku století." Nemohl jsem se dočkat, až totu skladbu zahraje lidem ze společnosti, ale z nějakého důvodu nikoho z nich nezaujala. Jeden z nich mi ale řekl, že to znělo jako mezinárodní hit. Ostatní říkali: "Toto nikdy v rádiích hrát nebudou, tak jak to budeme asi prodávat a jak na to bude reagovat pobožní lidé?" Já jsem měl 24 let a věděl jsem co všichni mladí poslouchají. Věděl jsem, jak na to bude okolí reagovat a naléhal jsem dál.

Byl jsem přesvědčen, že některé rádia to zaujme. Dennis Reese mi věřil a přesvědčil všechny, že by jsme ho měli zkusit vypustit. Dostali jsem šanci, které jsem se chopili, jinak by Katy dostala do Virgin vyhazov. Dennis mi dále pomohl dostat tento singl mezi lidi.

První stanice, která tento song začala hrát byla The River v Nashvillu. Chopili se této příležitosti a po třech dnech jim neustále zvonily telefony s přáním zahrát tento song. A tak se zrodila hvězda!

Spousta lidí si myslí, že se stala hvězdou přes noc, ale to není pravda. Trvalo to 14 až 18 měsíců. Nebylo snadné zajistit pro ni smlouvu a téměř rok trvalo přemlouvání lidí ze společnosti.

Katy strašně ovlivnila i mou kariéru. Byl to průlom. Katy byla můj první objev, se čtyřmi číslo 1 hity a prodanými více než 5 000 000 kopiemi alb celosvětově!

Když jsme nahrávali album Teenage Dream chtěli jsme zkusit něco víc tanečního. Našli jsme pro ni nové producenty jako jsou Tricky Stewart, Stargate a Rodney Jerkins. Bylo to zajímavé v tom, že ona nikdy dřív nepracovala s tak dobrým týmem.

Tricky Stewart udělal pro Katy 4 nové písně, Stargate 2 písně. Hodně času jsme strávili také s Dr. Luke a Maxem Martinem.

A jak vznikl song California Gurls?

Pamatuju si to jako by to bylo včera. Ve 3 ráno, když jsme se s Katy vraceli z Oscar after-party mi od ní přišla SMS, ve které mi napsala: "Chrisi já si nemyslím, že je album už dokončené. Je tu ještě jeden song, který chci napsát. Cítím to v mých střevech. Je to song o Kalifornských holkách." Bylo to v době, kdy se světem valil hit Empire State of Mind a všichni v LA si zpívali ... New York. Katy ale chtěla mít i píseň pro Kalifornii.

Slyšel jsem demo a byl jsem ohromen. Ona i já jsme věděli, že pro tento song by se hodil Snoop Dogg. Mluvil jsem o tom se svým týmem a ještě v ten samý den jsem kontaktoval jeho manažera Teda Chunga a řekl mu, že mám song pro Katy a Snoopa. Jmenuje se California Gurls a dostane ho zpět do Top 40 v rádiích. Řekl mi: "Pošli demo" a já mu řekl, že nemůžu, protože Katy právě nahrává vokály. Řekl jsem mu, že musí přijít do studia, a že nebude zklamaný. On mi na to odpověděl, že se musí zeptat Snoopa, jestli do toho chce jít, a že se mi ozve.

Pak jsem byl na večeři s mou přítelkyní a Ted mi volá: Jsme ve Snoopem ve městě, pokud jsi ve studiu, tak přijdeme." Přítelkyni jsem dal peníze, ať večeři zaplatí a musel jsem do studia.

Snoop si California Gurls pustil a okouzlilo ho to tak, že za půl hodiny vznikla nová verze právě s ním.

Na albu jsem si dali opravdu záležet. Nahráli jsme pro něj pouze 14 skladem, protože jsme nechtěli ztrácet čas. Katy vybrala nejlepších 12, které jsem umístili na album.

©lovekatyperry.blog.cz


Kopíruj jen se zdrojem!
↓↓↓