July 2010

Katy Perry at Atlantis Paradise Island, Bahamas (18.7.2010)

19. july 2010 at 3:34 | Tomáš |  Paparazzi 2010
Katy Perry si včera po koncertu užívala na Bahamách v hotelu Atlantis Paradise Island. Na fotkách je se svými přáteli a bratrem Davidem. Moc jí to slušelo :)
lovekatyperry.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

*ADD*Katy Perry @ Atlantis Resort - Paradise Island, Bahamas (17.7.2010)

18. july 2010 at 10:58 | Tomáš |  Performances 2010
Katy Perry včera vystoupila na Bahamách v hotelu Atlantis Resort. Fotky zatím nejsou moc kvalitní ale i tak jí to sluší :)

*Přidávám HQ fotky :)
lovekatyperry.blog.cz


Katy Perry - New Twitter Photo

18. july 2010 at 10:53 | Tomáš |  Others:Images
Katy Perry poslala na tvůj Twitter novou fotku ze zákulisí natáčení nového videoklipu. Opravdu jí to sluší :)
lovekatyperry.blog.cz

Katy Perry feat. Kat Deluna - EastCoast Gurls [dj Dark Intensity Remix]

17. july 2010 at 14:30 | Tomáš |  Mp3
lovekatyperry.blog.cz
Na youtube sem našel zremixované songy California Gurls od Katy a New York City Gurls od Kat a vznikl z toho úžasný remix EastCoast Gurls. Opravdu dokonalé :)

Remix si můžete stáhnout ZDE


Katy Perry Departing LAX with her Brother in Los Angeles (16.7.2010)

17. july 2010 at 11:49 | Tomáš |  Paparazzi 2010
Katy Perry byla včera vyfocena na letišti v Los Angeles, ze kterého míří směr Bahamy, protože tam má dnes koncert. Na fotkách z letiště je i s mladším bratrem Davidem :)
lovekatyperry.blog.cz


Katy Perry Filming “Teenage Dream” Music Video in Santa Barbara (15.7.2010)

16. july 2010 at 18:40 | Tomáš |  Others:Images
Objevily se nové fotky z natáčení videa k singlu Teenage Dream. Katy to tam opravdu moc sluší a já se nemůžu dočkat až to video vyjde :)

Jak se to líbí vám?

Ps. Singl Teenage Dream budeme moc slyšet poprvé 3.srpna :)
lovekatyperry.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Katy Perry se objeví na novém CD Kanyeho Westa ...

16. july 2010 at 16:03 | Tomáš |  News
lovekatyperry.blog.cz
Když si kluci ze skupiny 3OH!3 přizvali na své album Want Katy Perry, udělali pro svou kariéru nejlepší krok jaký mohli. Jejich společný song se stal vůbec největším hitem co kdy skupina nahrála.

Když si Timbaland přizval na své album Shock Value II Katy Perry, udělal pořádný krok vpřed. If We Ever Meet Again sice nikdy nebude tak úspěšný jako Apologize, ale jako jeden z největších hitů Timbalanda ho zařadit určitě můžeme :)

O to stejné se teď pokouší i Kanye West. Jeho nová deska Good Ass Job vyjde až 14.září, ale dnes na internet unikla informace že Kanye si přizval Katy do songu That's My Girl. Na této písni bude ještě hostovat rapper Kid Cudi.

Katy Perry out in Santa Barbara (15.7.2010)

16. july 2010 at 15:33 | Tomáš |  Paparazzi 2010
Katy Perry byla včera vyfocena ve svém rodném městě Santa Barbaře. Katy tu totiž točila nový klip k singu Teenage Dream. Zdroje hovoří, že klip se točil na pláži, v tělocvičně, v hotelu a ve "Funk zóně"

Na fotkách je Katy nenamalovaná, chvíli před tím než začal druhý nahrávací den :)
lovekatyperry.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Éra California Gurls ještě nekončí ...

15. july 2010 at 20:49 | Tomáš |  Charts
lovekatyperry.blog.cz
I když Katy Perry se svým singlem California Gurls už není královna iTunes v USA ani Kanadě, tak v singlové chart obou zemí stále kraluje. V USA je to pro ni už 6. týden a v Kanadě 9. týden nadvlády!!!

U nás je to ale bída. V rádiové hitparádě spadla tento týden o 8 míst dolů a o T-music Chart ani nemluvím. Myslím že takový skvělý song a klip má na víc než na 14. místo :( Když se to vezme ale z jiného pohledu tak česká rádiová hitparáda i se slavným T-music Chart nikoho nezajímá, protože na těch 100x důležitějších žebříčcích Katy Perry stále vládne :)

Ale i tak kdo chce Katy podpořit tak může do pondělí hlasovat ZDE

Billboard Hot 100

California Gurls - 1 (1)
If We Ever Meet Again - 79 (68)

Billboard Pop Songs

California Gurls - 1 (1)
If We Ever Meet Again - 39 (36)

Canadian Hot 100

California Gurls - 1 (1)
If We Ever Meet Again - 30 (26)
více v celém článku

Katy Perry - Emma Summerton Photoshoot #2

15. july 2010 at 17:37 | Tomáš |  Photoshooty
Objevil se nový photoshoot, který nafotila Emma Summerton. Fotka slouží jako promo k singu California Gurls. Shoot se fotil před 14 dny na pláži v New Yorku ....

Emma Summerton nafotila i fotku na obal singu California Gurls. Na tento shoot i ostatní se můžete podívat: http://lovekatyperry.blog.cz/1002/photoshoots

imagebam.com imagebam.com