January 2009

Katy Perry si sama snad i pere...

31. january 2009 at 23:02
Čtyřiadvacetiletá americká zpěvačka Katy Perry, která loni vtrhla do hudebního světa spolu s debutovým albem One Of The Boys a lechtivým "dívčím" speciálem I Kissed A Girl nyní válcuje rádiové hitparády s dalším singlem Hot N Cold. V České republice je v současné době třetí nejhranější - hned za zamrzlými Coldplay a neroztančenými Kryštof...
Rodačka z kalifornské kolébky romantiky, Santa Barbary, nicméně potěší během následujících týdnů své fanoušky další singlovou novinkou. Po písních I Kissed A Girl a Hot N Cold tak přilétá balada Thinking Of You. Přestože ve většině písní na jejím debutu One Of The Boys šlo při psaní textů a hudby o kolaboraci s některými věhlasnými kolegy z hudební branže, skladba Thinking Of You je pouze a jen dílem samotné Katy. Napsala jak text, tak i hudbu. Navíc i doprovodné video, které je zasazeno do doby kolem 2. světové války, bylo natočeno pod jejím přísným dohledem.
Pro klip, natáčený během prvních dvou prosincových dnů, Katy vybrala místo v Disney Ranch v kalifornském městečku Newhall, které se v minulosti objevilo už v mnoha slavných filmech, včele s legendárním snímkem Bonanza.
Zároveň si Katy jako partnera do klipu vybrala novou americkou televizní hvězdu - Matta Dallase, a aby toho nebylo málo, sama si napsala i scénář klipu.
Aby bylo dílo provedeno s maximální precizností, vybrala si Katy i režisérku tohoto videa. Volba padla na Melinu, což je mladá dívka, která s režírováním klipů začala teprve v roce 2006, ale během krátké doby se vypracovala mezi špičku ve svém oboru. Není tedy divu, že byla na loňských MVPA Awards 2008 zvolena režisérkou roku. Melina zavelela známý režisérský výkřik "Action" už na takové hnězdy jako jsou Kylie Minogue, Beyoncé, Jennifer Lopez, Snoop Dogg nebo Lady Gaga...

Zdroj:T-music.cz


Katy na Kiss Publikum!

31. january 2009 at 18:17 | Tomas |  Videos Old
Dnes šla Kissparáda a dá se říct že tam byla samá Katy ! Pro ty co nestihly poslouchat repríza je zítra od 20:00! Takže dnes to začalo tak že šel Flo Rida Feat. Katy Perry Right Round poté šla novinka od The Real Booty Babes a song od nich se jmenuje I Kissed A Girl a je přepívaný od Katy! Pak šly nejhranější songy v českých rádiích a první bylo Hot N Cold! A nakonec šlo druhé místo a to bylo Thinking of you!!!

The Real Booty Babes - I Kissed a GirlFlo Rida Feat Katy Perry - Right RoundPoslouchej Kiss Publikum právě teď!

31. january 2009 at 15:50 | Tomas
V 16:00 začíná Kissparáda Disco no 6 v které bude hrát Thinking of you a mělo by být někde v první trojce! Kissparáda končí v 18:00! Tak poslouchej právě teď ZDE!


Katy v Chelsea Lately show.

31. january 2009 at 15:22 | Tomas |  Videos Old
Katy byla včera 30.1.09 v Chelsea Lately show tady se můžete podívat na video.


Skupina The Matrix vydává album!

31. january 2009 at 10:41 | Tomas |  Videos Old
Podle wikipedie skupina The Matrix vydala 27.ledna.2009 album které nahrála už ale v roce 2004.
Na albu hlavně spolupracovala Katy Perry která z alba nazpívala 8 z 10 songů!

TRACKLIST


 1. "You Miss Me" (feat. Katy Perry and Adam Longlands)
 2. "Broken" (feat. Katy Perry and Adam Longlands)
 3. "Damn" (feat. Katy Perry)
 4. "Take a Walk" (feat. Adam Longlands and Katy Perry)
 5. "Just a Song" (feat. Katy Perry)
 6. "I Love You" (feat. Adam Longlands)
 7. "Live Before I Die" (feat. Adam Longlands)
 8. "Would You Care" (feat. Katy Perry)
 9. "Seen That Done That" (feat. Adam Longlands and Katy Perry)
 10. "Stay With Me" (feat. Adam Longlands and Katy Perry)
+ Bonusy

 • "Attention"
 • "Do You Miss Me"
 • "Love is Train"
Broken video


Damn (můj nej neofficiální song od Katy)
Would You Care(slyším poprvé ale fakt se mi líbí)Just A Song


You Miss MeTake A Walk
I Love You


Love Is Train

Katy po devíti týdnech padá!

30. january 2009 at 20:26
Je to tak po devíti týdnech co Katy byla se songem Hot N Cold na Vivě č.1 tak padá na 3.místo:( ! Na první místo se dostal James Morrison Feat. Nelly Furtado se songem Broken Strings!
Uvidíme jak to dopadne za týden ale je to veliká škoda třeba se Katy vrátí zpět na 1.místo!

Je tu ale i dobrá zpráva dnes šly ve 20:00 na Óčku noviky a jako první šlo Thinking of you!!
Takže pro ty co mají Óčko je to super zpráva :D


Katy na Kiss Publikum č.1!

29. january 2009 at 20:59 | Tomas
Je to skoro neuvěřitelné ale včera večer byla Katy na Kiss Publikum č.21! Dnes ráno byla č.20 a teď dojdu na stránku Kisska a Katy je na 1.místě (postup o 20 míst!!!) Proto prosím všechny mé SB nebo i ty co Katy mají alespoň trochu rádi ZKOPÍRUJTE SI TENTO ČLÁNEK NA SVŮJ BLOG PŘEDEM DĚKUJU!!!!
Prosím Hlasujte dál pro Katy
ZDE!


Hello Katy Tour - Fotky San Francisco!

29. january 2009 at 20:35 | Tomas |  HKT Tour & 2008 - 2009 Performances
Katy měla live koncert v rámci turné v San Franciscu! Koncert byl 28.1.09 a tady je několik fotek!

Katy & Billboard!

29. january 2009 at 18:35 | Tomas |  Charts
Billboard Hot 100......Song Hot N Cold spadl z 8.místa na 12.místo zato Thinking of you se po dvou
týdnech z minulého 79.místa dostalo na 50.místo což je poslup o 29 míst!!! Jestli takto bude pokračovat tak to bude suprové! Katy je ze svým postupem na 2.místě na 1 místě je Kelly Clarkson která posloupila o 97 míst a je č.1 v Billboardu Hot 100 hned před Lady Gaga!

Billboard 200 (Alba).......Katy Perry je v Billboardu 200 s Albem One of the boys na 38.místě minule byla 36! Zatím bylo album na nejlepším místě devátém!

Billboard Hot Digital Song.....Tady je pouze Hot N Cold a to na 14.místě minule č.9

Billboard Pop 100.........Hot N Cold je na 15.místě minule bylo 11.místo a Thinking of you je na 29.místě minule bylo 36.místo!

Canadian Hot 100.......Katy a Hot n Cold je tady na 11.místě minule bylo na 6.místě Thinking of you je na místě 34 minule bylo 58! A I kissed a girl je zde na 37.místě minule 35.místo

Jiné Charts z umístěním songu Thinking of you!Katy v Medůze na 4.místě!

29. january 2009 at 17:40 | Tomas |  Charts
Katy Perry byla v Medůze minule jako novinka a dnes byla na 4.místě! Může být ještě lepší pokud budeš hlasovat ZDE škoda že musíte hlasovat pro 3 skladby!